ניקיון א.א

אודות

ניקיון משרדים

"ניקיון א.א." מומחים בניקיון ראשוני יסודי,  מוסמכים בעבודה בגובה ומכוסים בכל הביטוחים הנדרשים. 

חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע וניסיון רב בתחום ניקיון יסודי ראשוני כדוגמאת ניקיון בתים לאחר שיפוץ ולפני איכלוס. אנו מספקים פתרונות להברקת מרצפות, ומומחים לספק שירות וניקיון יעיל ומקצועי במגוון רחב של תחומים:פוליש, שטיחים מקיר לקיר, ניקוי חלונות בגובה רב, ניקיון אחרי שיפוץ ועוד..

חומרי ניקיון וציוד מתקדם

חומרי הניקיון והציוד הנלווה שלנו הינם ברמה הגבוהה ביותר, והשימוש בהם נעשה בהתאמה על פי ידע וניסיון רב שנרכש בכדי לשמר ולמנוע נזקים ללקוחותינו בין אם מדובר על סוגי טקסטיל שונים או לחילופין חיפויים וריצופים שונים.

זכויות העובדים

אנו בניקיון א.א. מאמינים כי העובדים בשטח הינם המנוע של החברה, הם אלו שבזכותם הלקוח מרוצה או לא מרוצה. אנו מקפידים קלה כבחמורה על זכויות העובדים ושמים את עצמנו במקומם בשעה בה עלינו לשמור על זכויותיהם ולדאוג לכל צרכיהם על פי החוק, ולעיתים אף יותר מכך. אנו רואים בכך זכות להיות מעסיקים של עשרות עובדים בישראל.

המגזר העסקי

בשוטף, מידי יום, אנו אחראים על תחושתם של אלפי עובדים ולקוחות באזור המרכז, ודואגים להקפיד באופן רציף על אותם מקומות נקיים ומסודרים כל הזמן. ניקיון שירותים בחומרי חיטוי מתקדמים, הקפדה על כיורים נקיים במטבחונים, אבק, מסדרונות נקיים וכמובן מילוי כל ציוד הטואלט באופן רציף. לבעלי עסקים האפשרות לבחור בין מגוון חבילות ניקיון רבות, בהם ניקיון חד- שבועי ועד ניקיון רציף לאורך כל היום ותחזוקה מלאה.

המגזר הפרטי

גם המגזר הפרטי לומד יותר ויותר עם השנים כי חברה מקצועית תמיד עדיפה על פני אנשי ניקיון פרטיים ללא אחריות וללא פיקוח. אנו מספקים שירותי ניקיון למגזר הפרטי, בשוטף ובמקרים של מעבר דירה, כניסה לבית חדש, לאחר שיפוץ ועוד...

לסיום...

חשוב לנו להבהיר כי חברתנו תעשה הכל על מנת לשמור עליכם הלקוחות מרוצים, מכל תחום שירות שלנו, החל משלב תיאום הפגישה הראשונית ועד לתפקוד היומיומי. לקוח מרוצה הוא איש שיווק מהלך עבורנו, נעשה הכל על מנת לדאוג שתהיו מרוצים לכל אורך הדרך.

חייגו 03-6207200 או השאירו פרטים באתר ואנו כבר ניצור איתך קשר.

© 2020 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים