ניקיון א.א
מאמרים מקצועיים

חברת ניקיון דירות

חזרה

חברת ניקיון א.א. היא חברת ניקיון דירות בעלת מוניטין וניסיון רב שנים. ניקיון א.א. עוסקת בתחום הניקיון על כל סוגיו, ומציעה מגוון שירותי ניקיון כמו ניקיון של דירות ובתים חדשים, ניקיון יסודי לדירות שעברו שיפוץ, ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה, ניקיונות יסודיים לפני חגים, ניקיון משרדים ועוד. חברת ניקיון א.א. חרטה על דגלה את ההקפדה על כל הפרטים הקטנים – אנו דואגים לנקות כל דירה באופן יסודי, תוך שימת לב גם לאזורים נסתרים ולפריטים קטנים אשר זקוקים לניקיון. ההקפדה הזו על הפרטים היא סימן ההיכר של ניקיון א.א. – מיד כאשר נכנסים לדירה ניתן לחוש בניקיון המושלם בדירה, שנעשה ברמה גבוהה במיוחד. כחברת ניקיון דירות, אנו מעמידים לרשותכם צוותי עובדים מנוסים ומקצועיים, אשר מבצעים את כל עבודות הניקיון הנדרשות תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור יעיל, אשר מאפשר הסרה של לכלוך מכל סוג שהוא. עם ניקיון א.א. תוכלו להיות בטוחים שאתם מגיעים לדירה נקייה ומבריקה.


החשיבות של חברת ניקיון דירות

אם את הניקיון השוטף של הדירה מבצעים בני הבית, הרי שפעמים רבות אין אפשרות כזו. מדובר על מקרים שבהם ישנו צורך בניקיון יסודי ומורכב. לאחר שיפוץ, למשל, הלכלוך הכבד דורש עבודות ניקיון רבות מאד, וברוב המקרים בני הבית אינם מעוניינים להתמודד גם עם המטלה הזו יחד עם ההתארגנויות הרבות האחרות של השיפוץ. בדיוק לשם כך נועד חברת ניקיון דירות ניקיון א.א. – על מנת לבצע את העבודות המורכבות הללו, ולהוריד מבני הבית את העול שבניקיון יסודי מכל סוג שהוא.


שירותים נוספים

ניקיון א.א. מציעה שירותים נוספים נוסף לעבודות הניקיון הסטנדרטיות. על כל הזמנה של עבודת ניקיון מעניקה ניקיון א.א. ללקוחותיה שירות של הדברה אורגנית, אשר מסייעת בסילוק של מזיקים ובעלי חיים שאינם רצויים בדירה. בנוסף, ניקיון א.א. מציעה שירות פוליש לרצפות, בהתאמה מלאה לסוג הרצפה, כדי שלאחר הניקיון הרצפה תישאר במראה נקי ומבריק לאורך זמן. ניתן להזמין שירות פוליש ביחד עם שירות ניקיון כללי, או בנפרד, על פי הדרוש לכם.

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים