חומרי ניקוי איכותיים

חזרה

חושבים על הבריאות, חושבים ניקיון א.א.
ניקיון א.א. מאמינים כי ניקיון ללא בריאות הוא לא ניקיון אלא רמאות במילים עדינות. חומרי הניקוי מכילים חומרים פעילים קשים מאוד לעיתים אשר שימוש לא נכון בהם או שימוש ככלל הינו אסור ורשלני. חומרים אלו עלולים להשפיע לרעה על מי שמשתמש בהם ולעיתים גם על מי שבקרבתם  לאחר מכן. על כן, בחברתנו דואגים לעשות שימוש אך ורק בחומרים המאושרים לפי תקן של משרד הבריאות המבטיח בטיחות מקסימלית וכן בהקפדה על שימוש נכון, ללא ערבוב חומרים או מהילה בדרכים אחרות שלא על פי הוראות היצרן.
לכן, אם חשוב לכן בריאות, תחשבו על ניקיון א.א.

חומרי ניקיון מקצועיים מאריכים לריהוט ולחיפויים את החיים שלהם
כמו לכל דבר בעולם, לכל ריצוף, חיפוי או ריהוט, טקסטיל, אבן או עץ יש  אורך חיים מגודר, יחד עם זאת ישנן דרכים רבות לקצר את אורך החיים שלהם, כמו לדוגמא שימוש בחומרי ניקיון לא מקצועיים ולא מיוחדים. לעומת זאת, הקפדה על שימוש בחומרי ניקיון על פי הוראות יצרן מבטיחות מקסימום אפקט ומינימום נזקים ואף הבטחת תועלת ואיכות לאורך זמן.

אל תתפשרו שהשולחנות שלכם יינוקו עם נוזל להברקת חלונות, לעץ יש חומרי ניקיון משלו, המיוחדים לו ודואגים שלא לפגוע באופיו המיוחד של העץ והלקה שעוטפת אותו. את אותו עניין תוכלו למצוא גם בסוגים שונים של שטחים וריצופי אבן וגרניט.

נכון התאמה של חומרי ניקיון לכל אלמנט אותו עלינו לנקוט כחברת ניקיון אמנם מכביד ומאריך את זמן העבודה וכן ההוצאות על החומרים גדלות אך אי שימוש נכון במוצרים אלו מהווה הפרה בוטה של האמון בינינו נותני השירות למקבל השירות.

חומרי ניקיון מתקדמים ושיטות מיוחדות
אחד הנושאים המאתגרים לטיפול הינו הסוגיה של שטיחים מקיר לקיר, בעוד שזה לא ריצפה רגילה, השטיח מספח עוד יותר לכלוך ויחד עם זאת יותר הגבלות על הניקיון שלו. פנייה לחברתנו תקל עליכם את ההתמודדות. לרשותנו צוות מקצועי ומיומן האחראי על ניקיון שטיחים מקצועי שיעניק לכם את שני יתרונות, שטיח נקי ויפה אשר נשמר לאורך זמן.

צרו קשר לפרטים ולתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות.

קרא עוד על: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים