ניקיון א.א
מאמרים מקצועיים

מכונת שטיפה למשרד

חזרה

ניקיון הוא חלק בלתי נפרד מדרישות התחזוקה השוטפת של המשרד. בכל משרד יש צורך ברמה גבוהה של ניקיון ושמירה על סדר וארגון. הניקיון קובע בין היתר את המוטיבציה של העובדים ואת התפוקה שלהם, את מערכת היחסים מול הספקים ואת הרושם הראשוני של הלקוחות. היות ואין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, לא כדאי לוותר על היתרונות של הניקיון וההיגיינה.
השאלה המתבקשת היא מה בעלי המשרד צריכים לעשות על מנת לשמור על הניקיון. התשובה לכך מורכבת מכפי שנהוג לחשוב, כי משרד הוא מקום שבו יש תנועה ערה של אנשים והמון סוגים שונים של לכלוך. כמו כן, בעלי המשרד צריכים להגיע למצב שבו הניקיון לא פוגע בשגרת העבודה או מייצר בעיה עבור הלקוחות בשעות קבלת הקהל.

היתרונות של המכונה עבור המשרד

אחת הדרכים להתמודד עם האתגר של ניקיון במשרד היא לקנות מכונת שטיפה. זו מכונה שמסוגלת להפיק זרם מים בלחץ גבוה וכך להתמודד עם כל סוגי הלכלוך. בנוסף,
למכונה כזו יש מספר יתרונות שלא ניתן להשיג בציוד ניקיון אחר עבור המשרד:

  • א. רמה גבוהה של בטיחות – השימוש במכונה בטיחותי לחלוטין והוא לא מסכן את העובדים, את הלקוחות או את הציוד במשרד. הבטיחות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות של בעלי המשרד ובאמצעות המכונה הם יכולים לרכז את כל היתרונות תחת קורת גג אחת.
  • ב. התאמה למשטחים שונים – בעזרת מכונת שטיפה ניתן לנקות כמעט את כל סוגי המשטחים והריצוף. היא  מתאימה לחלל הפנים והחוץ ואפשר להבריק בעזרתה משטחי קרמיקה, בטון מוחלק, שיש ועוד. התאמה למשטחים שונים חוסכת בהוצאות עבור בעלי המשרד ומבטיחה ביצועים ברמה גבוהה.
  • ג. עלות משתלמת בטווח הקצר והארוך – הוצאה חד פעמית על רכישת המכונה יכולה להפוך להשקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר היא חוסכת את הצורך ברכישת מכשירי ניקיון נוספים, בעוד בטווח הארוך היא באה על חשבון שירותי ניקיון חיצוניים. במילים אחרות, המכונה היא תחליף להזמנת חברת ניקיון ולכן היא אטרקטיבית מבחינה כלכלית.

מה אפשר לעשות עם המכונה?

מכונת שטיפה בלחץ, שנקראת גם "גרניק", משמשת למגוון רחב של פעולות ניקיון. היא מתאימה לסביבה תעשייתית וניתן לנקות איתה שטחים ציבוריים. המכונה אפקטיבית לטובת הסרת לכלוכים קשים ובעזרתה ניתן לנקות בין היתר כלי רכב, מכונות, מדפים, אביזרי     ם ועוד. הדגש היחיד מבחינת בעל המשרד צריך להיות על בחירת מכונה עם המפרט הטכני המתאים.
היכולות של המכונה נמדדות לפי המפרט הטכני. את המפרט הטכני ניתן לבדוק באמצעות פרטים הנמסרים על ידי היצרן. בתוך רשימת המפרט הטכני יש להתמקד בעיקר בהספק של המכונה ובלחץ המים של הזרנוק. במידת הצורך ניתן גם להתייעץ עם אנשי מקצוע, להגיע לאולמות התצוגה כדי לראות מקרוב סוגים שונים של מכונות ולקבל המלצות מלקוחות קודמים.
כמו כן, בעלי משרדים יכולים לקנות אביזרים משלימים כדי להפיק מקסימום תועלת מהמכונות. אביזרים אלו מרחיבים את סל הפונקציות של המכונה ועוזרים להשתמש בה בתוך המשרד, ברחבת הכניסה, בין הקומות, במעלית ובכל מקום אחר. בשורה התחתונה, השאיפה של בעלי המשרד היא לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על תוצאות הניקיון ואת זה ניתן לעשות רק עם מכונת אמינה.

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים