ניקוי ספות על ידי חברת ניקיון מקצועית

חזרה

כל אחד רוצה שהספות בבית שלו תהיינה הכי יפות ונקיות. כאשר הספות אכן נקיות הן נראות כחדשות והמראה הזה תורם לכל העיצוב והמראה הכולל של הסלון והבית. מכיוון שכאשר קונים סלון וספות חדשים א רוצים להחליף אותם אחרי פרק זמן קצר אלא רוצים שהם יחזיקו מעמד למשך כמה שיותר זמן.

לכן מדי פעם כדאי מאד לבצע ניקוי ספות בצורה מקצועית וכך לשמור על המראה של הספות וגם להרחיק מהן לכלוך ואבק אשר עלולים לפגוע לא רק במראה אלא גם באיכות שלהן.

כיום האופציה המומלצת ביותר היא לפנות אל חברות ניקיון המתמחות בניקוי ספות, חברות אשר מציעות שירותים של ניקוי ושטיפת ספות ורהיטים. על מנת שהניקוי יהיה מושלם ויעיל צריך להשתמש בחומרי ניקוי תעשייתיים ומקצועיים, כאלה שגם יישמרו על הבד והכיסוי שמהן עשויות הספות.

חומרי ניקוי אחרים המיועדים לשימוש ביתי לא יהיו מספיק חזקים בהורדת כתמים, דבר נפוץ מאד בקרב משפחות שיש בהן ילדים קטנים או תינוקות. כאשר אדם מסוים מבצע ניקוי ספות מקצועי הוא מצפה לקבל תוצאות ניקיון מרהיבות ולא פחות מכך.

כיצד פועלות חברות ניקיון?

ישנן שתי אפשרויות בכל מה שקשור לניקוי יסודי ומקצועי של ספות - האחת היא שינוע של הספות אל חברת הניקיון וביצוע הניקוי שם והאפשרות השנייה היא ביצוע הניקוי בבית הלקוח. ההחלטה על סוג הניקוי תתקבל על ידי עובדי החברה אשר מכירים סוגים שונים של ספות ויידעו איך יהיה הכי נכון ומתאים לנקות כל סוג.

בכל מקרה תתבצע בחינה של סוג הכיסוי והחומרים שמהם עשויה הספה. במידת האפשר גם תתבצע בדיקה אילו חומרי גלם חבויים בשלד הספה כדי לדעת להתאים את חומרי הניקוי הנכונים.

ניקוי ספות מתבצע על ידי חומרי ניקוי המיועדים אך ורק לניקוי ספות על פי החומרים שמהן הן עשויות. החומר יותז, העובד ישפשף את המקומות המלוכלכים יותר או את אלה שנראה שצריכים חידוש ולאחר מכן יחליט כיצד להמשיך - האם לשטוף את החומר מהספה ובכך בעצם יסתיים תהליך הניקוי או שיש צורך לבצע את הניקוי שוב. לפעמים כדאי להשאיר את הספה כמה דקות כאשר חומר הניקוי עליה לשם העמקת יסודיות הניקוי.

איך לבחור חברות ניקיון?

כאשר מעוניינים להזמין שירות של ניקוי ספות חשוב מאד לברר המלצות ועבודות קודמות של החברה ולוודא שישנם חומרי ניקוי מסוגים שונים. שימוש בחומר ניקוי שאינו מתאים לסוג הספה עלול לפגוע בה ואף להרוס את הריפוד וחשוב לנסות ככל האפשר להגיע למצב זה.

דברים נוספים שכדאי לשאול ולברר הם משך זמן פעולת הניקוי, אילו פעולות נוספות יידרשו לביצוע על ידי הלקוח לאחר הניקוי עצמו וכמובן מחיר השירות, בתלות במספר הספות שצריך לנקות.

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים