ניקיון א.א
שירותים

ניקיון דירה חדשה

ניקיון משרדים

דירה חדשה

דירה חדשה היא חלומם של אנשים רבים מאד. כל אחד חולם על היום שבו יהיה הבעלים של דירה משלו, שבה יגור ובה יעביר את כל חייו.
אנשים רבים רוכשים דירות חדשות אשר נבנות במקומות חדשים, בפרויקטים ייחודיים או בבניינים אשר נבנים מחדש במקום בניינים ישנים או קטנים.
המושג של דירה חדשה מעלה אור בעיניו של כל אחד – דירה נקייה, מתוכננת היטב, עם שטחים שמספיקים לכל הצרכים של בני הבית, אור וחום. בית. אולם, דירה חדשה אינה מופיעה כך סתם מן האוויר...
חברת ניקיון מומלץ במיוחד. מציעה לכל רוכשי הדירות החדשות שירות של ניקיון דירה חדשה לפני הכניסה לדירה.
ניקיון דירה חדשהאנו בניקיון א.א. מעמידים לרשותכם צוות עובדים אשר מגיע אל הדירה החדשה ומנקה אותה על כל חלקיה – רצפה, קירות, חלונות, דלתות וכל דבר אחר שקיים בדירה.
אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים של ניקיון הדירה, כדי שלאחר העבודות, כאשר תיכנסו לדירה, תרגישו שבאמת נכנסתם לדירה חדשה – יפה, נוצצת ומבריקה.
ניקיון א.א. מציעה לכם גם שירות של פוליש לרצפת הדירה. גם אם הדירה חדשה, לעיתים הריצוף מאבד מעט מן הברק שלו כבר בתוך הבנייה של הדירה.
אנשים רבים מעוניינים גם להעניק לרצפות שלהם ברק נוסף, ייחודי, אשר יישמר לאורך זמן. אנו מציעים שירות פוליש מקצועי, בהתאמה לכל סוגי הרצפות, כך שתוכלו להיכנס באמת אל דירת החלומות שלכם.

ניקיון דירות חדשות

כאשר בונים בניינים חדשים, נוצרים תוצרי לוואי, מעבר לבניין החדש והדירות החדשות שבו. בנוסף ליצירה החדשה הזו, נוספים למקום לכלוכים שונים – בטון, לבנים, מלט, חול, אבק, צבע, דבקים שונים כפיסי עץ מפיגומים, ועוד הרבה מאד פסולת בנייה. הפסולת הזו נותרת גם בתוך הדירות החדשות, ואינה נותרת רק בחצר הבניין – האבק, הצבע, החול ולכלוך אחר נותר גם בתוך הדירות החדשות. ניקיון דירה חדשה הוא הכרחי לכל דייר חדש, אשר אינו יכול להכניס את עצמו ואת חפציו לתוך אבק הבנייה הזה. עם זאת, פסולת בניין היא לכלוך שרוב האנשים אינם מסוגלים ואינם מעוניינים להתמודד איתו.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף על: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים