ניקיון דירה לפני כניסה

חזרה

מעבר דירה

הנה התחלתם באריזה. אתם אוספים את חפציכם מכל חדרי הבית, מסירים תמונות מן הקירות, מפרקים ואורזים את הרהיטים. אתם עוברים דירה. ייתכן שזו הפעם הראשונה, ואולי העשירית. ייתכן שאתם עוברים לדירה שכורה ראשונה או נוספת, ואולי אתם כבר עוברים אל דירת הקבע שלכם. כך או כך, אתם עומדים בפני הבלגן והקשיים של מעבר דירה. הקשיים הללו נוגעים הן לעזיבה של הדירה הנוכחית – אריזה, הובלה וכדומה, והן לכניסה אל הדירה החדשה.

ניקיון דירה לפני כניסה

לפני שתוכלו להיכנס לדירה החדשה שלכם, עליכם לוודא, כמובן, את מצבה מכל הבחינות. אם הדירה היא חדשה, הרי שהבדיקה היא כללית בלבד, אולם אם אתם עוברים לדירה שכורה או לדירה שכבר גרו בה אנשים לפניכם, הרי שעליכם לוודא באופן יסודי את מצב הדירה. האם הדירה שלימה? האם יש בה פגמים משמעותיים שדורשים תיקון לפני הכניסה? וכמובן, האם היא נקייה? שאלת הניקיון משמעותית גם אם הדירה היא חדשה, מאחר שגם בדירה חדשה ממש יכול להישאר לכלוך שמקורו בפסולת הבנייה. ניקיון דירה לפני כניסה הוא ברוב המקרים הכרח של ממש, על מנת שתוכלו להיכנס לדירה נקייה ונעימה, לחוש בה "בבית" ולהניח בה את חפציכם האישיים מבלי לחשוש לרמת הניקיון.

איך מבצעים ניקיון דירה לפני כניסה?

לא לבד ולא על ידי עוזרת בית שלא תוכל להתמודד עם הלכלוך ושאריות הטיח והרובה בדירה! מרבית הסיכויים הם שאתם עסוקים בעשרות עניינים חשובים אחרים לקראת המעבר לדירה החדשה, על מנת לנקות  את הדירה החדשה תצטרכו ציוד מקצועי כגון מכונת פוליש חומרי ניקוי איכותיים  וצוות מיומן שזאת עבודתם ומהוקצעים בכך יום יום, בכך אתם מפנים זמן יקר וללא "כאב ראש" אשר תפנה מכם זמן ומשאבים שאינם מיותרים עבורכם כרגע. על מנת לפתור עבורכם את הבעיה של ניקיון הדירה, תוכלו למצוא את הפתרון המושלם – הזמנת ניקיון דירה לפני כניסה אצל ניקיון א.א.

מה כלול בניקיון דירה לפני כניסה ?

אנו מציעים לכם ניקיון יסודי של הדירה אליה אתם נכנסים, בין אם מדובר בדירה חדשה, לאחר שיפוץ או לפני מעבר דירה. אנו נדאג עבורכם לניקיון יסודי שמקיף את כל חלקי הדירה, כולל פרטי ריהוט שאולי קיימים בה, רצפות, פנלים, תריסים מסילות חלונות, משקופים דלתות וידיות, וכל חלק אחר של הדירה אשר דורש ניקוי. אנו נדאג לשמור על הנכס שלכם ונבצע עבודה יסודית ודקדקנית בכל פינה ומקום בו יידרש. אנו מחזיקים ברישיון לפעול כקבלן שרות בתחום הניקיון ומעסיקים צוות עובדים אמין ומקצועי,  עם ניקיון א.א. תוכלו להיות בטוחים שאתם מגיעים, אכן, לדירה נקייה א' א'.

שירות נוסף: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים