ניקיון א.א
מאמרים מקצועיים

ניקיון דירה מקבלן

חזרה

דירה חדשה

תנופת הבנייה בארץ מגיעה בכל פעם לאזורים אחרים בארץ. פרויקט חדש מוקם, קרקעות נרכשות או מופשרות לבנייה, ובניינים חדשים מוקמים ואיתם עשרות יחידות דיור חדשות, אשר תשמשנה לאחר הבניה זוגות צעירים, משפחות ואף רווקים ושותפים. בבניית הדירות הללו שותפים עשרות אנשים, אשר נותנים יד על מנת להקים שכונות חדשות ובניינים חדשים. יזמים, משקיעים, אדריכלים, מהנדסים אנשי חשמל ואינסטלציה, פקחי בטיחות ועוד אנשים רבים נותנים יד להקמת הדירות. ובראשם, כמובן, הקבלן, אשר דואג לביצוע הבנייה הלכה למעשה.

ניקיון דירה מקבלן

כאשר אדם רוכש דירה מקבלן, הוא למעשה מקבל דירה חדשה שזה עתה נבנתה, או דירה "על הנייר", שנמצאת בשלבי הקמה. כאשר אדם נכנס אל הדירה הזו, אותה רכש מן הקבלן, הוא מגיע למעשה לדירה חדשה, לעיתים דירה שעוצבה במיוחד עבורו, או עם התאמות מסוימות עבורו. דירה חדשה, "מהניילונים". אולם, בכניסה הראשונה קשה לעיתים להבחין כי מדובר בדירה חדשה... הבנייה של הבניין כולו מותירה הן בתוך הדירות והן מחוצה להן לכלוך ואבק בנייה, ולעיתים אף פסולת בנייה, כתמי צבע וסיד, ועוד. כל דירה חדשה זקוקה לניקיון יסודי בטרם ניתן יהיה להיכנס אליה ולגור בה בפועל.

ניקיון א.א.

חברת ניקיון א.א. היא חברת ניקיון מקצועית אשר מתמחה בכל סוגי הניקיון לדירות מכל הסוגים, ובכל המקרים. אנו מציעים שירותי ניקיון מקצועיים, שנעשים על ידי צוות עובדים מקצועי ומיומן, ובעזרת מכשור מקצועי מתקדם אשר מעלה עד מאד את רמת העבודה. ניקיון דירה מקבלן הוא אחת מן ההתמחויות של ניקיון א.א. אנו דואגים לנקות היטב את הדירה החדשה, ולסלק ממנה כל זכר לעבודות הבנייה, כך שכאשר נכנסים לדירה, מקבלים תחושה אמיתית של דירה חדשה. אנו מציעים שירות של ניקיון דירה מקבלן גם לדירות המיועדות לשמש כמשרדים, ולמעשה לכל מבנה חדש שזה עתה נבנה. בנוסף, אנו מציעים שירותי ניקיון ייחודיים כמו ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון של דירות שכורות, ועוד. אנו מציעים גם שירות פוליש לרצפות, אשר מעניק לרצפות ברק חדש וייחודי, גם למרצפות חדשות.

למה אנחנו ?

חשוב לדעת שאנו  פועלים ברישיון קבלן שרות מטעם משרד התמ"ת/הכלכלה ומחזיקים בכל הביטוחים הנדרשים מחברת ניקיון, היקף הפריסה שלנו ואיזורי השירות הם בכל אזור גוש דן והשפלה. אתם מוזמנים להתרשם מהגלרייה שלנו וראות עבודות שביצענו למגוון לקוחות, אנו נספק לכם שירות יעיל , מהיר, ומקצועי במחיר הוגן ונעשה הכל על מנת שגם אתם תהיו מבין הלקוחות הממליצים שלנו. לרגל כניסתכם לבית החדש תזכו לקבל הדברה ירוקה/אורגנית כחלק מהשירות ללא תוספת תשלום. אז התקשרו עכשיו ל 072-3303353 ונשמח לעמוד לרשותכם.

קרא עוד על: ניקיון משרדים
 

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים