ניקיון דירות לאחר שיפוץ

חזרה

ניקיון א.א. 

חברת ניקיון א.א. היא חברה אשר מספקת שירותי ניקיון יסודיים לכל סוגי הדירות והמבנים, ולכל מטרה. פעמים רבות ישנו צורך בניקיון יסודי ומסיבי, שאדם בודד, בני משפחה ואפילו עובד ניקיון יחיד אינם מסוגלים להשתלט עליהם. כאן אנו באים לעזרה. עם ניקיון א.א. תוכלו לקבל דירה או משרד נקיים ומבריקים בתוך זמן קצר, בזכות צוות העובדים המקצועי והמסור שלנו, והשימוש במכשירים ובכלי ניקיון מקצועיים, אשר מאפשרים לנו לנקות בצורה הטובה ביותר, בזמן הקצר ביותר. חברתנו מקפידה על כל הפרטים הקטנים, כדי שתקבלו בית נקי לחלוטין, מבלי לגלות אזורים שלא טופלו. לאחר ניקיון של ניקיון א.א. הבית שלכם יבריק, ממש כמו בית חדש.


ניקיון דירות לאחר שיפוץ

אחד מתחומי המומחיות שלנו הוא ניקיון דירות לאחר שיפוץ.שיפוצים בדירה, מטבעם, יוצרים לכלוך רב מאד בדירה – אבק, שאריות מלט, לבנים ובטון, צבע, חול ועוד מרעין בישין. טבעו של הלכלוך שנוצר בעקבות שיפוץ הוא שהוא נוטה להתפזר בכל רחבי הבית, להידבק לקירות, לרצפות, לרהיטים ולכל דבר אחר שנמצא בסביבה, וליצור מראה של אתר בנייה – גם אם השיפוץ היה קטן ומקומי. ניקיון דירות לאחר שיפוץ דורש עבודה מרובה מאד, לרוב יותר ממה שאדם אחד יכול להתמודד איתו. בדיוק לכן מציעה ניקיון א.א. שירות ע"י צוות מקצועי בניקיון דירות לאחר שיפוץ, על מנת שגם לאחר השיפוץ הרציני ביותר, תוכלו לשוב אל הדירה בתוך זמן קצר, וליהנות מדירה נקייה ומבריקה, ממש כמו חדשה.


שירותים נוספים

ניקיון א.א. מציעה לכם מספר שירותים נוספים בניקיון דירות לאחר שיפוץ. ראשית, אם לא החלפתם את הריצוף במהלך השיפוץ, תוכלו להיעזר בשירות הפוליש שלנו, על מנת להסיר מן הרצפות שאריות לכלוך מן השיפוץ, ולהעניק לרצפה מראה מבריק וחדש, אשר ישתלב היטב עם הדירה המשופצת. שנית, שיפוץ דירה, במיוחד כאשר הוא ארוך, מושך אחריו מזיקים שונים אל הבית, אשר עלולים להישאר בו גם לאחר שהשיפוץ הסתיים. אנו מציעים במיוחד עבורכם שירות של הדברה אורגנית על כל הזמנה של עבודת ניקיון, כך שתוכלו ליהנות מן הדירה בראש שקט.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף על: ניקיון משרדים
 

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים