ניקיון יסודי של בתים לאחר שיפוץ

חזרה

ניקיון יסודי של בתים לאחר שיפוץ

שיפוץ בבית, בלגן בבית. זה המיתוס שמוכיח את עצמו כמציאות לכל דבר במקרים רבים. שיפוץ מביא איתו אל תוך הבית תנועה קבועה של אנשים, אבק ולכלוך, בלגן כללי ותחושה שלמרות שהולך להיות פה משהו מעוצב וטוב, הדרך לשם רצופה אתגרים.

בניגוד לניקיון רגיל שעושים באופן שגרתי, ניקיון יסודי לאחר שיפוץ דורש מיומנות רבה וכולל לא מעט פעולות שכדאי לעשות לצד התהליך הרגיל, מפוליש למרצפות ועד הדברת טרמיטים ומזיקים אחרים.

מאיפה מתחילים?

כיום לא צריך לשבור את הראש ולחפש מנקה עצמאי שיבצע את הניקיון, לצד נותני שירותים אחרים שמגיעים כל אחד בזמנו החופשי. חברות ניקיון רבות מציעות חבילות שירותים המיועדות לבעלי בתים אחרי שיפוץ.

החבילות כוללות בדרך כלל ניקיון יסודי לרצפות, בין היתר באמצעות חומרי ניקיון מיוחדים ומכונות פוליש שמבריקות את הרצפה. בנוסף, כוללת חבילה ניקוי חלונות, מטבחים, ניקוי אמבטיות ושירותים, פינוי פסולת ועוד.   

איך בוחרים חברת ניקיון?

חשוב לבחור בחברה שמתמחה בניקוי לאחר בנייה או שיפוץ. הסיבה לכך היא שניקיון לאחר שיפוץ  פרויקטים כאלו דורש חומרי ניקיון חזקים, מכשור מיוחד – למשל מכונת פוליש או מכשור לניקוי חלונות וידע בחומרי בניין וגמר.

מומלץ לקחת חברת ניקיון שיש לה רזומה מכובד, שקשובה לצרכים שלכם ושמספקת שירות מהיר ויעיל, עם כוח אדם איכותי. כדאי לקבל המלצות, לשמוע חוות דעת ולבדוק מספר חברות לפני שמחליטים את מי לקחת.

בנוסף, חשוב לבדוק שחברת הניקיון שאתם בוחרים יכולה לבצע פרויקט בקנה המידה של הבית שלכם. כך למשל אם הבית הוא גדול מאד, כדאי לקחת חברה שיש לה כוח אדם מספק שיוכל לבצע את העבודה באופן יעיל ומהיר.

אילו שירותים נוספים כדאי לקחת?

כאמור, לאחר שיפוץ יש צרכים שונים שצריך לטפל בהם בתוך הבית ומחוצה לו. בין היתר מומלץ להביא הביתה חברת הדברה. מומלץ לבחור חברה המציעה הדברת טרמיטים – מהמזיקים הנפוצים ביותר בבתים ישנים.

הדברת טרמיטים דורשת בין היתר בדיקה של הריהוט שחוזר לבית לאחר השיפוץ, בדיקת משקופים ודלתות וסקירת הגינה. אלו הם המקומות שבהם נמצא בדרך כלל טרמיטים, בעיקר בבתים ישנים. מדביר מקצועי יוכל לבדוק מה המצב בבית ולבצע הדברה מונעת.

לצד טרמיטים, כדאי לבדוק האם יש מזיקים נוספים שקיימים בסביבת הבית, מעכברים דרך ג'וקים ונמלים ולהדביר את סביבת הבית. זה ימנע מכם עוגמת נפש לאחר שהבית יהיה מעוצב ומסודר.

כמה טיפים לניקיון מוצלח לאחר שיפוץ

  • היו ברורים עם הדרישות שלכם מחברת הניקיון.
  • קבלו הצעת מחיר רק לאחר שהחברה ראתה את מצב הבית לאחר השיפוץ.
  • ביחרו חברת הדברה מקצועית המתמחה בהדברת טרמיטים.
  • נקו את הבית כאשר הוא עדיין פנוי מרהיטים וחפצים, כך התוצאה תהיה טובה יותר ויום המעבר לבית החדש או המשופץ יהיה הרבה יותר קל ויעיל.
© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים