ניקיון א.א
מאמרים מקצועיים

פוליש במרכז

חזרה

מה זה פוליש?:

פוליש במרכזפוליש היא פעולת ניקיון שנעשית לצורך הברקת מרצפות אבן ושיש וניקיון יסודי ביותר שלהן. בעזרת ביצוע עבודת פוליש איכותית, רצפה ישנה יכולה לקבל מראה חדש לחלוטין. במקום מרצפות צהבהבות וישנות, ניתן לקבל מרצפות מבריקות. ישנם אנשים שבטוחים שביצוע עבודת פוליש הוא פשוט ביצוע ניקיון יסודי. אולם, זוהי טעות. פוליש לא שונה רק ברמת היסודיות של העבודה אלא גם באיכות החומרים, האמצעים והעומק אליו מגיעות עבודות פוליש. אם יש לכם רצפה מלוכלכת מאד, יתכן כי ניקיון רגיל יעזור. אולם, אם יש לכם רצפה ישנה, שאבד לה הברק והיא נפגמה עם הזמן, אתם צריכים  שירותי פוליש.

מי מבצע עבודות פוליש?:

עבודות פוליש צריכות להיות מבוצעות על ידי מומחים לדבר. לא כל עוזר ניקיון הוא אדם שמתאים לצורך פוליש במרכז. כמו כן, לא מספיק לבצע פוליש על ידי צוות אמין ומקצועי. ישנו גם צורך לעשות שימוש באמצעים מתקדמים ובשלל עזרים שיכולים לשדרג את רמת התוצאה בסופו של התהליך. לכן, ביצוע עבודות פוליש מחייב הן מקצועיות והן אמצעים. אם רוצים, ניתן לפנות לחברות ניקיון שמתמחות הרבה פעמים בתחום זה. אחת החברות המובילות ביותר עבור ביצוע עבודות פוליש במרכז, הינה ניקיון א.א. חברת הניקיון המובילה לצורך ביצוע עבודות פוליש וניקיון בכלל.
 

מי זו חברת ניקיון א.א?

מדובר בחברת ניקיון בעלת ותק ובעלת שפע של עובדים מקצועיים. בשונה מחברות רבות שמחזיקות צוות עובדי ניקיון סטנדרטי למדי, חברת ניקיון א.א. לוקחת על עצמה להביא אליכם את טובי המומחים בתחום הניקיון כך שאתם מקבלים שירות ברמה גבוהה במיוחד. כמו כן, לצורך ביצוע פוליש במרכז יש להיעזר גם בידע מקצועי ואמצעים להשבחת העבודה. כחלק מראייתה את עצמה כחברה מובילה בתחום, חברת ניקיון א.א. דואגת גם לאלו. מה שאומר, עבור פוליש במרכז אצל ניקיון א.א. אתם מכוסים לחלוטין.

איך מבצעים פוליש?
פוליש מבצעים בהתאם לסוג המשטח, לדוגמא באריחי גרניט פורצלן או קרמיקה הפוליש יכול לשמש בלבד להסיר את הלכלוך או שאריות הרובע מעל האריחים, ברצפת שיש או אבן טבעית משתמשים בחומרי ניקוי שונים בתוספת צמר פלדה תעשייתי אשר אמור להחמם את המשטח ובשימוש חומר ניקוי ראשוני X1  להסיר את הלכלוך ולהכין את המשטח לעבודה, בהתאם לסוג משטח ולרצון הלקוח ממשיכם בתהליך בעזרת חומר הקריסטל או X2  או להברקה ולתוצאה מבריקה יותר בחומר X3  לאחר מכן מבצעים מריחה נוספת של חומר משמר קריסטל במינון נמוך ממתינים שיתייבש באופן מוחלט ושבים לבצע את ההברקה בעזרת מכונת הפוליש.

כדאי לדעת:
חברת ניקיון א.א. עוסקת ומבצעת עבודות פוליש במגוון הקיים החל מפוליש קריסטל, בתחומים אחרים השייכים לעולם שירותי הניקיון. למשל, ניקיון משרדים ועוד. ההכרות עם צרכים שונים בתוך עולם שירותי הניקיון מקנה לחברת ניקיון א.א. יתרון רב. מרבית העובדים מודעים לצרכים השונים שיש בכל עבודת ניקיון בפני עצמה ואף יודעים לעשות שימוש בניסיונות קודמים לצורך התייעלות. כמו כן, היסודיות הרבה שמאפשרת לחברת ניקיון א.א. להתפרס על פני תחומים נוספים בולטת כמובן בשירותי פוליש במרכז של החברה.
 

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים