ניקיון א.א
מאמרים מקצועיים

פוליש לבית

חזרה

מהו פוליש ?

פוליש לבית הוא פעולה ייחודית אשר יוצרת לכל בית מראה נקי ורענן לאורך זמן רב. פוליש לבית הוא למעשה הברקה ייחודית של הרצפות, באמצעות שיוף שלהן והחדרה של חומרי הברקה ייחודיים אשר מותאמים לסוג המרצפות. פוליש לבית הוא פעולה אשר יוצרת מראה נאה יותר לבית, ולכן אנשים רבים מעוניינים בה.

ניקיון א.א.

חברתנו, ניקיון א.א. מציעה שירותי ניקיון מקצועיים מכל הסוגים. בנוסף, מציעה חברתנו שירות ייחודי של פוליש לבית, המיועד לכל בית או משרד, ולכל סוג של מרצפות. אנו מתאימים את סוג הפוליש באופן מדויק לסוג המרצפות בבית, על מנת להגיע לתוצאות הטובות והיפות ביותר, ושלא לגרום, חלילה, נזק כלשהו למרצפות. אנו משתמשים במכשור המקצועי והמתקדם ביותר, הכולל מכונות פוליש מקצועיות וחומרי הברקה איכותיים במיוחד אשר יוצרים מראה חלק ומבריק של הרצפות לאורך זמן רב מאד.

סוגי הפוליש שלנו

ניקיון א.א. מציעה מספר סוגי פוליש, בהתאמה לסוג הרצפות:
פוליש ווקס – הסוג הפשוט והזול ביותר, אשר מתאים לכל סוגי הרצפות. הווקס אמנם זול, אך הוא יוצר חלקלקות של הרצפה, ומחזיק מעמד פחות זמן מסוגי הפוליש האחרים.

פוליש אקרילי – זהו פוליש ייחודי, אשר מלבד המראה המבריק שלו הוא גם דוחה לכלוך. פוליש אקרילי מונע החלקה, והוא גם מבודד מחשמל. בשל תכונותיו הייחודיות, הוא מתאים למקומות ציבוריים כמו משרדים, מוסדות לימוד, מפעלים וכן הלאה.

פוליש קריסטל – הסוג הנפוץ, המוכר והמומלץ מכולם. הוא מתאים כמעט לכל סוגי המרצפות, ויתרונו הגדול הוא בעמידות שלו – לאחר ביצוע של פוליש קריסטל על ידי ניקיון א.א. אין צורך לחדש את הפוליש למשך כ-3 שנים. זהו פוליש איכותי שגם מונע החלקה, והוא מעניק לרצפה מראה של רצפה שזה עתה נשטפה.
ניקיון א.א. מבצעת פוליש לבית מסוג קריסטל בארבעה שלבי עבודה של קרצוף ומריחת חומרי הברקה, כדי שהרצפה תבריק בצורה היפה ביותר ולאורך זמן.
חשוב לדעת, כי רצפות קרמיקה גרניט פורצלן ואף פי וי סי/PVC יכולות לקבל פוליש { הכוונה לקרצוץ הרצפה } אך לא יבוצע להן החדרת חומרים מכל סוג מכיוון שצפיפות האריחים במרצפות לא תאפשר, אולם כל סוג אחר של רצפה כגון שיש, אבן טבעית, ומרצפות טרצו  שיבוצע להן  פוליש יזכו למראה מחודש ומצוחצח.

שירות נוסף: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים