ניקיון א.א
מאמרים מקצועיים

פוליש לדירה

חזרה

מהו פוליש לדירה?

פוליש לדירה הוא פעולה ייחודית, אשר מעניקה לרצפות שבדירה מראה מבריק, חלק ונקי במיוחד, מראה שנותר לאורך זמן. פוליש לדירה מתאים כמעט לכל סוגי הרצפות, מלבד קרמיקה וגרניט פורצלן, שהן מרצפות שרמת צפיפות החומר אינו מאפשר ללכלוך לחדור אליהן. את הפוליש לדירה מבצעים בשני שלבים עיקריים: תחילה מקרצפים היטב את הרצפה בעזרת מכונת פוליש, על מנת להסיר ממנה את השכבה העליונה, בעיקר המלוכלכת. לאחר מכן מחדירים לרצפות חומרי הברקה מתאימים, אשר יוצרים את המראה הבוהק של הרצפה.

סוגי פוליש לדירה

ישנם שלושה סוגים עיקריים של פוליש לדירה.
פוליש ווקס הוא הסוג הבסיסי ביותר מבין סוגי הפוליש השונים. יתרונות הגדול הוא המחיר שלו, קלות העבודה איתו והעובדה שהוא מתאים לכל סוגי הרצפות. החיסרון שלו הוא העובדה שהוא גורם לשריטות בהזזת ריהוט ומאבד מזוהרו, ויש לחדש אותו בערך כל חצי שנה.
פוליש קריסטל הוא הסוג הנפוץ ביותר, ולרוב גם המומלץ ביותר, מבין סוגי הפוליש. הוא מתאים כמעט לכל סוג של רצפה. פוליש קריסטלי אמנם יקר יחסית ביחס לפוליש ווקס, אך הוא מחזיק מעמד לאורך זמן ומעניק לרצפה ברק חזק למשך כ-3 שנים.
פוליש אקרילי הוא פוליש מיוחד אשר מלבד הברק שהוא מעניק לרצפה, הוא גם דוחה לכלוך ומבודד מחשמל. מחירו של הפוליש האקרילי יקר, אך בשל תכונותיו הייחודיות הוא מתאים מאד למבנים ציבוריים – מפעלים, מוסדות, משרדים וכדומה. ישנם גם סוגים נוספים של פוליש לדירה, וישנן גם מספר שיטות עבודה לכל סוג אשר יכולות להוזיל או לייקר את העבודה.

ניקיון א.א.

חברת ניקיון א.א. מחזיקה ברישיון לפעול כקבלן שירות בתחום הניקיון ומציעה, מלבד שירותי הניקיון הייחודיים שלה, גם שירות של פוליש לדירה. ניקיון א.א. עושה שימוש בחומרים הפוליש האיכותיים ביותר, ומשתמשת במכונות הפוליש ובמכשור המקצועי ביותר, על מנת להעניק לכם את התוצאה היפה והטובה ביותר. בניקיון א.א. תקבלו גם ייעוץ מקצועי מפורט אשר יסייע לכם לבחור את סוג הפוליש המתאים לכם מכל הבחינות, לשמר ולשפר את הנכס שלכם, הן לסוג הרצפה והן לתקציב.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף על: ניקיון משרדים
 

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים