ניקיון א.א
שירותים

פוליש קריסטל

ניקיון משרדים

מה היתרונות של פוליש?

פוליש קריסטלפוליש קריסטל זהו סוג של הברקה לרצפת שיש, אבן טרצו ושומשום. אין אפשרות לבצע פוליש למרצפות מסוג של קרמיקה או גרניט פורצלן מהסיבה שאין אפשרות להחדיר להם חומר כלשהו. האפקט של הקריסטל היא בהחדרת חומר היוצר הברקה והחלקה של המשטח וניתן לבצע אך ורק במרצפותאריחים כגון שיש, אבן, מרצפות טרצו, שומשום. הבלאי של הרצפה משתנה בהתאם למיקום ולקצב השחיקה שעבר עם השנים, וככל שהרצפה בשימוש רב יותר כך הבלאי שלה יהיה גדול יותר. כאשר המטרה היא רק ליצור מראה נקי וחדש יותר לרצפות. פוליש לרצפה יספק הסחורה בצורה הטובה והיוקרתית ביותר.

פוליש קריסטל, אשר מוכר גם בשם הברקה קריסטלית והברקת מרצפות, לפוליש ישנם מספר יתרונות חשובים. הברקה קריסטלית גורמת לרצפה להיראות חדשה יותר, מבריקה יותר ובעלת מראה רטוב של רצפה שנשטפה בזה הרגע. היתרון הגדול של פוליש לרצפה הוא שהוא מחזיק מעמד למשך זמן רב יחסית לסוגי פוליש אחרים (לרוב יש צורך לחדש הברקה קריסטלית רק כעבור כ-3 שנים). בנוסף, הפוליש הזה מתאים לשיש, מרצפות טרצו, ליטוש אבן ושיש, ופארלטו, והוא מעניק תוצאה יפה במיוחד על הרצפה, מבלי לגרום לרצפה להפוך לחלקה מאד, מחירו גבוהה יותר מפוליש ווקס אך התוצאה בהתאם ולאורך זמן.

פוליש קריסטל איך מבצעים ומה המחיר

על מנת להבריק את הרצפה חובה להשתמש במכונת פוליש אשר יכולה לבצע החדרה של הקריסטל לתוך המרצפות. העבודה מתבצעת בכמה שלבים עיקריים כאשר מניחים בתחתית מכונת הפוליש  צמר פלדה מיוחד אשר תפקידו הוא להתחמם ועל ידי כך לבצע ניקוי והכנה לחומרי הקריסטל  שיבואו לאחר מכן. לאחר שסיימנו את השלב הראשון מוודאים שהמשטח יבש לחלוטין ועוברים לשלב השני בו נחדיר את הקריסטל למשטח על מנת שנקבל הברקה, לאחר שסיימנו  את מריחת הקריסטל נמתין שוב לייבוש מלא ולמריחה אחרונה של החומר שמשמר קריסטל, העבודה עם צמר הפלדה היא לשלושת השלבים, בסיום נשתמש בסקוטש לבן עדין על מנת לתת את הגימור המושלם והנוצץ. התמחור לעבודת הברקה קריסטלית עובד לפי מטר עבודה ומשתנה בהתאם לגודל העבודה ואיכות המשטח. המחיר למטר קריסטל נא מ  22- 30 ₪ למטר.  זכרו על מחיר זול לפוליש קריסטל כנראה שתקבלו גם איכות ומקצועיות בהתאם!

ניקיון א.א. הינה חברת ניקיון מומלצת בעלת רישיון לפעול כקבלן שירות בתחום הניקיון ובעלת כל הביטוחים הנדרשים. מציעה שירותי של פוליש קריסטל למרצפות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. ניקיון א.א. היא חברה מקצועית וותיקה, אשר מבצעת עבודות ניקיון משרדים מכל הסוגים ולכל מטרה, ובנוסף מסייעת בהשלמת עבודות הניקיון וביצירת מראה חדש, רענן ונקי לדירה על ידי ביצוע של פוליש מקצועי. ניקיון א.א. מבצעת הברקה קריסטלית תוך שימוש במכשירים ובחומרים האיכותיים ביותר, ומעניקה לכם תוצאה מושלמת.

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים