חברת אחזקה וניקיון

חזרה

ניקיון א.א. – חברת אחזקה וניקיון בדיוק כמו שרצית! 

ניהול של מבנים ציבוריים, משרדים וכדומה, הוא עניין שדורש השקעה רבה, מאמצים ומשאבים.
כל אחד יכול לנקות בקלות יחסית את דירתו הפרטית, אך כאשר מדובר במקום ציבורי אשר דורש ניהול מכמה זוויות, עניין הניקיון והאחזקה של המבנה כבר אינו יכול להיעשות באופן עצמאי.

ניקיון א.א. היא חברת אחזקה וניקיון אשר מעניקה שירותי ניקיון ושירותי אחזקה אחרים למבנים מכל הסוגים, בכל שעות היום, תוך עבודה מקצועית וניסיון רב.

ניקיון א.א - חברת אחזקה וניקיון

חברת אחזקה וניקיוןחברת ניקיון א.א. מבצעת עבודות ניקיון מכל הסוגים, החל בריקון פחי אשפה ועד לשטיפת רצפות, החל בניקיון שבועי של חדרי מדרגות ועד לניקיון יומיומי של חנויות, משרדים ועסקים גדולים. העובדים של ניקיון א.א. הם מקצועיים ומנוסים מאד בעבודתם, וכך הם מבצעים את כל עבודות הניקיון הדרושות במקום במהירות וביעילות, תוך יצירת תחושה נוחה בזמן העבודה. ניקיון א.א. מבצעת גם ניקיון בשעות הערב המאוחרות, כאשר המשרדים והחנויות סגורים, על מנת שלא ליצור הפרעה לפעילות השוטפת במקום בשעות העבודה. בזכות העבודה המקצועית של ניקיון א.א., בעלי העסקים יכולים לעבוד בשלווה, בידיעה שעניין האחזקה והניקיון של העסק אינו באחריותם, וכי ישנם עובדים מהימנים אשר דואגים לאחזקה השוטפת של המקום בצורה הטובה ביותר.

מחפשים חברת אחזקה וניקיון?
פנו כבר עכשיו לניקוין א.א. ותקבלו שירות מקצועי ואיכותי!

הדרך ליצירת משרד שמקרין את הרושם הרצוי היא לא מובנת מאליה ולא קצרה. ראשית, יש לבחור את הריהוט הנכון למשרד שלנו ולבחור את האלמנטים העיצוביים המתאימים (צבעי קירות, ריצופים, וילונות ועוד). לאחר שהמשרד שלנו סוף סוף מקבל צורה, נדרשת עבודה נוספת, של תחזוקה שוטפת. משרד שלא עובר נקיון על בסיס יומיומי, נראה מוזנח, מה שיוצר סביבת עבודה לא נעימה אצל העובדים ומבריח לקוחות פוטנציאליים. זו הסיבה, שכמעט כל משרד, נעזר בשירותיה של חברת אחזקה וניקיון, אשר דואגת למראהו של המשרד על בסיס קבוע.
 

בחירת החברה המתאימה

חברת אחזקה וניקיון, מבצעת שני סוגים של עבודות. הסוג הראשון הוא עבודות אחזקה, כלומר עבודות שדורשות טיפול בתקלות שונות שצצות במשרד, כגון החלפת נורות. הסוג השני הוא עבודות ניקיון, כשאלו ניתנות בכל רחבי המשרד - חדרי ישיבות, חדרי עבודה, מטבחים ושירותים. באפשרותנו לבחור חברה המעניקה שירותים אלו יחדיו או לבחור בשתי חברות שונות, כשכל אחת מהן מבצעת סוג אחר של עבודות. לעיתים, בחירת חברה אחת לביצוע שתי העבודות יכולה להיות זולה יותר, בהשוואה לבחירת שתי חברות שונות. בתוך כל תחום עבודה, אנחנו יכולים להגדיר כיצד החברה תפעל, האם למשל, היא תנקה את כלל החללים בבניין, או רק חללים שאנחנו מגדירים לעובדי החברה.
 

תשומת לב לפרטים הקטנים

בחירת חברת אחזקה וניקיון מצריכה מאיתנו לקבל תשובות לגבי הנושאים הבאים: האם עובדי החברה מקבלים את התנאים הסוציאליים הראויים? נקודה זו חשובה, שכן במרבית המקרים, העובדים המועסקים בחברות אלו מגיעים מהשכבות החלשות בחברה. מעבר לכך, אם מדובר במשרד גדול או ברשת של משרדים הפזורים במקומות שונים, צריך לבדוק, האם החברה ערוכה מבחינה לוגיסטית לביצוע עבודות ניקיון אלו. בדרך כלל, ישנה התאמה בין גודל המשרד לגודל החברה, חברת ניקיון גדולה תוכל לנקות משרדים קטנים וגדולים כאחד, בעוד שחברות קטנות, עם פריסה גיאוגרפית מוגבלת ומספר עובדים מצומצם, תוכל לנקות משרדים קטנים יותר.

תשלום עבור העבודה

כאשר אתם עורכים חוזה מול חברת הניקיון, הקפידו לדעת כמה בדיוק אתם משלמים עבור משימת הניקיון. משימות ניקיון שונות, בתדירות משתנה, יכתיבו מחירים שונים. זאת, מאחר וכל משימת ניקיון דורשת שימוש בחומרים אחרים ואופן ביצוע אחר. שימרו לעצמכם את הזכות להפסיק את שירותיה של חברת הניקיון, אם אינכם מרוצים מרמת הניקיון של העובדים שלה.

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים