ניקיון א.א
שירותים

ליטוש אבן

ניקיון משרדים

רצפות אבן מכל הסוגים נראות יפה במיוחד כאשר מניחים אותן בדירה חדשה, במשרד חדש וכדומה. אך עם הזמן הן נשחקות, מתלכלכות, ומאבדות מן הברק החדש והיפהפה שהיה להן בעבר. זה בדיוק הזמן לבצע עבודה של ליטוש אבן. חברת ניקיון א.א. מבצעת ליטוש שיש מקצועי, ומחזירה למרצפות האבן והשיש שלכם את המראה החדש והיפה שלהן!

עבודות ליטוש אבן ושיש נעשות, כאמור, כאשר האריח המשמש לריצוף מתחיל להתבלות ולאבד מן היופי המקורי שלה. רצפות אבן ושיש נוטות לספוג כתמים מסוגים שונים, וכך קורה, שגם אם מקפידים לנקות את הרצפה היטב באופן שוטף, חלק מן הכתמים נספגים בתוכה ונותרים גם לאחר הניקיון. שריטות באבן ובשיש נפוצות מאד גם כן, בעקבות גרירה של רהיטים ואפילו סתם דריכה לאורך זמן. כך, עם הזמן, הרצפות מתבלות, נהרסות ובעיקר – מאבדות את הברק והיופי המקורי שלהן. במצב הזה ניתן לבצע ליטוש רצפת שיש.

ליטוש אבן – איך זה עובד?

ליטוש אבן נעשה באמצעות מכונת ליטוש לרצפות או בדיסק למדרגות, ספי חלון ובמקום שאין גישה גדולה . ניתן לבצע את הליטוש בשיטה רטובה או יבשה, על פי סוג הריצוף ותנאים סביבתיים נוספים. במהלך ליטוש משייפים ומלטשים את השכבה העליונה של המרצפות. הליטוש מסיר את הכתמים שנספגו בשכבה העליונה של האבן, וכן את השריטות שנוצרו בשכבה הזו, וחושף שכבה חדשה של האבן – שכבה נקייה וחלקה, אשר נראית כחדשה ממש. לאחר הפעולה של הליטוש, מחדירים אל המרצפות חומרי הברקה, ובמילים אחרות – מבצעים פוליש לרצפות, וכך, בזמן עבודה קצר, מחזירים לרצפה את המראה החדש והמבריק שלה.
מומלץ ביותר לאחר עבודת הליטוש והחדרת הקריסטל למרוח סילר להגנה נוספת של האבן או השיש חברת ניקיון בתים מבצעת עבודות ניקיון ותחזוקה הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי. בנוסף, מבצעת ניקיון א.א. עבודות של ליטוש שיש, פוליש קריסטל, על מנת להשלים את עבודות הניקיון ולהעניק לכל מקום מראה נקי, חדש ורענן, כדי שיהיה נעים לשהות במקום. ניקיון א.א. היא חברה בעלת ותק וניסיון בתחום, והיא מבצעת את עבודות הליטוש והניקיון במקצועיות וביעילות.

אין ספק בכלל כי ליטוש אבן זוהי מלאכה אשר מיועדת למקצוענים בלבד. בכדי שיהיה ניתן להבטיח את התוצאות המרשימות ביותר שישנן תהיו חייבים לוודא כי אתם מקדישים לעניין את מלוא תשומת הלב שלכם. כל אחד מכם אשר ירצה בכך יוכל להיות יותר מאשר בטוח כי יתאפשר לו למצוא את המענה הטוב ביותר שישנו לצרכיו.
בכל אופן, שימו לב כי ליטוש רצפת שיש אשר מבוצע בארץ יכול להיות כזה אשר יספק מבוקשכם ובצורה הטובה ביותר שניתן לבקש. בכל אופן, עליכם לוודא כי אינכם מזלזלים בעניין וזאת כאשר אתם מבינים כי ישנו שוני בין המקצועיות של האנשים השונים שעוסקים בדבר.

ליטוש והשגת תוצאות ייחודיות ומרשימות

אלו מכם אשר ירצו להבטיח כי תהיה בידם אבן אשר לוטשה עד כדי רמה מרשימה במיוחד יצטרכו לוודא כי אינם פועלים ובצורה פזיזה מידי. זוהי ללא ספק הדרך הבטוחה ללכת בה וזאת אם תהיו מעוניינים להבטיח כי תשיגו את התמורה הטובה ביותר שישנה למצב בו אתם נמצאים.
אז עשו לעצמכם טובה ושימו לב כי אינכם פועלים בצורה פזיזה. הרי לא מעט מקומות אשר עוסקים במלאכת ליטוש שיש עשויים להיות כאלה אשר לא יספקו לכם את הסחורה כלל וכלל. לאור זאת יהיה מומלץ לפעול בהתאם ולוודא כי אתם עושים את שצריך וזאת לשם הגעה אל המקום המקצועיו ביותר.

פנו כבר עכשיו לניקיון א.א. ותקבלו עבודה מקצועית ואיכותית במיוחד!
לחץ כאן לקבלת מידע נוסף על: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים