ניקיון א.א
שירותים

ליטוש מרצפות

ניקיון משרדים

 מהו ליטוש מרצפות?

ליטוש אבן ושיש היא פעולה שמטרתה להעניק למרצפות ישנות מראה חדש ומבריק יותר. כאשר המרצפות המונחות על הרצפה חדשות, הן בעלות מראה נקי, מבריק ושלם, ללא שריטות וללא פגמים. אולם, עם הזמן מתפתחים פגמים שונים על גבי הרצפות. גרירה רהיטים ודריכה מרובה גורמים לשריטות שונות ושברים קלים במרצפות, ובנוסף, המרצפות – מכל סוג שהוא – נוטות לאבד את הברק והזוהר שלהן עם הזמן. לכן, כעבור מספר שנים, יש צורך בפעולת חידוש כלשהי, אשר תעניק למרצפות את המראה הנקי והחדש שלהן בחזרה. ליטוש מרצפות הוא הדרך הטובה והזולה ביותר לעשות זאת מבלי להחליף לחלוטין את הריצוף כולו.

איך מבצעים ליטוש מרצפות?

ליטוש מרצפות נעשה באמצעות מכשור מיוחד למטרה זו. באמצעות מכונת ליטוש או דיסק יוצרים שיוף של החלק העליון של המרצפות. השיוף מסיר, למעשה, את השכבה העליונה של המרצפת, ועמה את כל השריטות, הכתמים והפגמים האחרים שנוצרו במרצפות. ישנם מספר סוגים של ליטוש, כאשר העיקריים שבהם הם ליטוש יבש וליטוש רטוב. ההתאמה של סוג השיוף למרצפות חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע. לאחר השיוף והליטוש של המרצפות, מורחים על המרצפות או מחדירים לתוכן חומרי הברקה לדוגמת קריסטל או סילר, על מנת להעניק למרצפות לא רק מראה נקי ללא פגמים אלא גם מראה מבריק ונוצץ או העדפה של מראה מט על פי הבחירה לפי סוג הסילר, התוצאה תשווה למראה של מרצפות חדשות. רוב סוגי הליטוש והפוליש מעניקים לרצפה מראה של רצפה רטובה שנשטפה בזה הרגע, מה שיוצר תמיד מראה נקי ורענן לבית כולו.

מה ההבדל בין סילר לקריסטל ?

בד"כ בריצוף מסוג אבן, מרצפות טרצו, ושיש על כל סוגיו כולל שיש פארלטו משתמשים לאחר הליטוש בחומר הברקה מסוג קריסטל אשר מספק מראה חלק ונוצץ של המשטח מראה זה נשמר לתקופה של 24-36 חודשם עד לחידוש והברקה מחדש,
לגבי הסילר השימוש בו הוא מגוון להמון סוגי רצפות ובכל מני מקומות בו ישנה חשיבות למנוע נזק לאריח, אפשר להשתמש בסילר בלוביים, בפרוזדור  ואף מחוץ לבית לדוגמת חנייה מבטון או ספי חלון משיש ועוד, תפקידו לשמור על ולהגן מפני נזקי שמש ומכל סוגי הנוזלים אשר יכולים להישפך ולפגוע במשטח כמו קפה, קולה, וכתמי שמן שונים, הסילר מונע חדירה של נוזל אל המשטח ובכך שומר עליו לתקופה של 18- 24 חודשים לערך עד לחידוש ומריחה מחדש. ישנה אפשרות לבחור בסילר מבריק או מט על פי העדפה.

חברת ניקיון א.א.

חברת ניקיון א.א. אשר פועלת ברישיון קבלן שירות ומבוטחת בכל הביטוחים הנדרשים על מנת לשמור על הנכס שלך מבצעת עבודות של ליטוש למרצפות לכל סוגי המשטחים. הלקוחות הוותיקים של חברת ניקיון א.א. כבר מכירים את איכות העבודה של החברה, את המיומנות של הצוותים שהיא מעסיקה, את המקצועיות של המכשור שבו משתמשת החברה ואת איכות החומרים שבהם נעשה שימוש בחברה. עם חברת ניקיון א.א. אתם יכולים להיות בטוחים שקיבלתם את העבודה המקצועית והאמינה ביותר. עבודות הליטוש למרצפות של ניקיון א.א. מקצועיות, אמינות ואיכותיות, וכמובן גם מחזיקות מעמד למשך זמן רב מאד, כך שתוכלו ליהנות מרצפה חדשה לאורך זמן.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף על: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים