ניקיון א.א
שירותים

ניהול ועד בית

ניקיון משרדים

ועד בית- מה זה אומר?:
בבתים משותפים רבים, נהוג ליצור ועד בית. ועד הבית הוא הגורם שאחרי על תחזוקה של הבניין ודאגה למטרות שונות. למשל, ניהול ועד בית כולל תשלום של חובות שיש לבניין, תשלום עבור שירותים שונים ועוד. כמו כן, ניהול ועד בית כולל הרבה פעמים פעולות כגון- כינוס הדיירים לצורך קבלת החלטות בתחומים שונים. למשל, בבניינים מסוימים שרוצים לשנות את אופן ההתנהלות, לשנות את התשלום החודשי הנהוג, להודיע על ביצוע צעדים חריגים כגון- הדברות וכדומה- הישיבות מרוכזות על ידי ועד הבית ונמצאות באחריותו.

מי משמש כוועד בית?:
בבניינים רבים, נהוג נוהל בו ניהול ועד בית עובר בתורנות בין כל דיירי הבניין. בדרך כלל, מדובר בהעברה של תחום האחריות אחת לשנה. כך, כל דייר בבניין לוקח על עצמו ניהול ועד בית וטיפול במכלול הצרכים של הבניין לתקופה של שנה תוך ידיעה שבגמר התקופה, תיערך חפיפה ושכן חדש יקבל את האחריות לידיו. ניהול ועד בית עשוי להיות דורש מאד בתקופות מסוימות. למשל, כאשר הבניין עובר שיפוצים וכדומה. אולם, ישנן תקופות בהן ניהול ועד בית יכול להתבצע בקלות בלי הרבה השקעה.

בעיות בניהול של ועד בית:
למרבה הצער, ניהול ועד בית יכול להוביל למתחים רבים בין שכנים. הרבה פעמים, שכן נותן את כולו לתפקיד וזה הבא אחריו מזלזל ומפשל בלי הפסקה. לכן, בבתים משותפים רבים ישנן מריבות וחוסר הסכמות סביב טיפול בניהול ועד הבית. מצב שכזה עשוי להיות מאד לא נעים עבור דיירי הבניין. הפתרון- פניה לניהול ועד בית חיצוני.

ניהול ועד בית חיצוני:
ניתן לשכור שירותים של ניהול ועד בית על ידי חברה חיצונית שמנהלת את ועד הבית במקום תורנות בין השכנים. מומלץ כמובן לפנות לחברתנו  ניקיון א.א. ואתם תזכו לקבל שירות מקצועיות והוגנות מחברה מובילה בכל מה שקשור לניקיון של מבנים ותחזוקה שלהם. אם תעבירו את טיפול ועד הבית שלכם לחברה, תוכלו לשכוח מהנושא לחלוטין ולהיות בטוחים שוועד הבית שלכם נמצא בידיים, אחראיות וניטראליות. צרו קשר טלפוני 072-3303353 כבר עכשיו או השאירו את הפרטים באתר.

קרא עוד על: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים