ניקיון א.א
שירותים

ניקוי שטיחים

ניקיון משרדים


"אל תפחדו על השטיח, יש לנו חברת ניקיון א.א. "
אתם בוודאי מכירים את העובדה שישנם מקומות שפשוט חייבים לשים בהם שטיח מקיר לקיר כמו לדוגמא חדרי ישיבות, מסדרונות ומקומות ישנים שבהם הריצוף מחייב חיפוי אחר, נעים יותר.

השטיח הינו פריט ריצוף איכותי מבחינה עיצובית, העובדה שזהו מוצר טקסטיל מאפשר לנו לבצע התאמה מדויקת לצרכי העיצוב שלנו מבלי להתפשר על התוצאה. הנוחות שבשימוש גם היא מדהימה, במקום בו יש שטיח מקיר לקיר, תחושת החמימות מובטחת.

יש לכם שטיח מקיר לקיר במשרד? אתם לא צריכים לתלוש אותו ממקומו על מנת לחדש ולרענן אותו. חברתנו מספקת שירותי ניקיון שטיחים מזה שנים למשרדים בגדלים קטנים עד למאות מטרים רבועים של שטיח. השטיחים זוכים לריענון מקצועי, לחידוש צבע וכמובן לשאיבה מוחלטת של כל גרגיר אבק.

אבל איך זה מתבצע?
לזה אתם כבר לא צריכים לדאוג, הצוות שלנו יגיע אליכם, מבחינתכם אתם לא צריכים לעשות כלום רק להתקשר אלינו ולתאם הגעה, אנחנו כבר נגיע עם הציוד המקצועי ביותר בעולם שברשותנו, נדאג לשטיפה, ייבוש ושאיבה של השטיח תוך שימוש בחומרי ניקוי ברמה גבוהה וכמובן על פי אישור משרד הבריאות, לא לפני שבדקנו בצורה יסודית כי החומר אינו מזיק לשטיח בשום צורה שהיא (בד"כ הבדיקה נעשית במקום צדדי שאף אחד לא רואה).

והמחיר?
אנו יכולים בהחלט להעיד על עצמנו כחברה עם מחירים המשתלמים ביותר ללקוח, כמובן, לא נהיה אף פעם הכי זולים, כי גם לא נהיה הכי גרועים, אבל מחירי השטיפה והרחיצה של השטחים במשרדכם תשתלם לכם מאוד.

שימו לב: לקוחות בעלי חבילות ניקיון כלליות במשך השנה עשויים לקבל ניקיון יסודי של השטחים מקיר לקיר ללא תוספת תשלום לעיתים קרובות והכל כמובן בהתאם לסיכום מראש עם הלקוחות ועל פי האפיון שנקבע וסוכם.

אנו תמיד גאים לתת לכם יותר, לספק לכם את השירות המקצועי והמסור ביותר. צרו קשר עמנו עוד היום ונשמח לתאם עמכם פגישות היכרות מקצועית, אפיון הצרכים שלכם וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלם לכם בהתאם לתוצאות האפיון.

קרא עוד על: ניקיון משרד

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים