ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון משרדים

שיפוץ דירה  ניקיון אחרי שיפוץ
שיפוץ דירה הוא תהליך ארוך ומורכב, אך גם מהנה מאד. כל משפחה עורכת בשלב זה או אחר של החיים שיפוץ כלשהו בדירתה, החל משיפוץ קל שנועד לתקן פגמים מסוימים בדירה, ועד שיפוץ יסודי וכולל אשר משנה לחלוטין את פניה של הדירה.

שיפוץ נועד לתקן תקלות שונות משמעותיות בדירה, לתכנון יעיל יותר של הדירה, להרחבה של הדירה והוספה של חדרים, לרענון וחידוש של עיצוב הדירה, ולעוד מטרות רבות.

השיפוץ יכול להיות קצר יחסית או ארוך מאד, תלוי בסוג השיפוץ ובהיקף שלו. המשותף לכל השיפוצים הוא, כמובן, הלכלוך שהם מותירים אחריהם.

ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון א.א. מציעה בין שירותיה פתרון לבעיית הלכלוך שנוצר לאחר שיפוץ. ניקיון אחרי שיפוץ הוא תמיד מורכב וקשה, ולרוב בני הבית אשר דאגו לשיפוץ אינם מסוגלים לנקות אותו באופן עצמאי, וזקוקים לסיוע חיצוני מקצועי. ניקיון א.א. דואגת לניקיון יסודי של כל חלקי הדירה, במהלך ניקיון אחרי שיפוץ, אנו מנקים גם רהיטים שנותרו בבית בזמן השיפוץ, חלונות ודלתות, רצפות ולמעשה כל דבר שזקוק לניקוי, מן הדברים הגדולים ביותר בבית ועד לפרטים הקטנים ביותר, כדי שבעלי הדירה יוכלו לשוב לדירה משופצת, נקייה ויפהפייה. אנו מציעים גם שירות פוליש לרצפות, על מנת להשיב לרצפה את הבוהק שלה גם לאחר השיפוץ, ולהעניק לדירה כולה מראה בוהק ונקי

 

ניקיון א.א.

 

חברת ניקיון א.א. היא חברה בעלת ניסיוון ומוניטין ומכוסה בכל הביטוחים הנדרשים כחברת ניקיון,חברתינו מציעה שירותי ניקיון שונים מכל הסוגים – ניקיון בתים ודירות, ניקיון משרדים, פוליש לרצפות,  ניקיון א.א. מעסיקה עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון, אשר מבצעים את כל עבודות הניקיון תוך שימוש במכשור מקצועי ובחומרי ניקיון איכותיים במיוחד, אשר מאפשרים ניקיון יסודי ומלא של כל חלק בדירה. ניקיון א.א. מציעה שירותי ניקיון לכל מצב, ולמעשה, בכל מקרה שבו אין אפשרות לנקות דירה באופן עצמאי, ניתן להזמין את שירותי הניקיון של ניקיון א.א. על כל הזמנה של עבודת ניקיון מעניקה חברת ניקיון א.א. אחריות שירות וניקיון עד לשביעות רצון הלקוחות.
 

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים