ניקיון א.א
שירותים

ניקיון בתים

ניקיון משרדים


שיפצתם את הבית ? עוברים לדירה חדשה ? שיהיה בשעה טובה ומזל טוב!

מעבר לבית חדש או משופץ מצריך אנרגיות נוספות שלפחות מחלק מהן ניתן להיפתר.
מעבר לדירה חדשה או משופצת דורש לא מעט סידורים של הפינישים האחרונים אשר אותם תמיד הכי קשה לעשות בפועל ובדיוק לשם הפינישים הקטנים והמעיקים, אנחנו כאן.
חברת ניקיון א.א. מתמחה במתן שירותי ניקיון לבתים ודירות חדשים אם הועברו ישירות מקבלן , אם נבנו באופן עצמאי וכמובן אם שופצו.

לאחר שמסתיימות עבודות הבנייה טרם ניתן להיכנס ולהתגורר בבית החדש לפני שהוא עובר ניקיון יסודי, מאחר והבית עדיין מכיל ריחות סיוד עזים, שאריות של צבע שנדבקו , ערמות של אבק בכל החללים, חלונות מלוכלכים, סיד ועוד, אמנם נכון שהבית גמור אך נותרה עוד עבודה מרובה.

ניקיון בתים אינו דבר פשוט כפי שהוא נשמע
חשוב לציין שניקיון בית אינו פשוט כפי שאולי עלול להישמע, לא מדובר בניקיון סטנדרטי אליו אנו רגילים מאחר והלכלוך של הבנייה מצריך ומחייב חומרים מיוחדים לניקיון אשר לא נמכרים לרוב כחומרי ניקוי מן השורה בסופרים ובנוסף, הרצפה החדשה לרוב תזדקק לטיפול של מכונת פוליש מיוחדת וכן כל הבית בכללותו יזדקק לשואבי אבק מקצועיים אשר עושים עבודה טובה בהרבה משואב אבק ביתי פשוט.

ניקיון בתים חדשים דורש עבודה מקצועית ויסודית, ובכדי שהיא תתבצע ותעשה על הצד הטוב ביותר, מומלץ מאוד להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון הן מבחינת צוות  עובדים והן מבחינת מקצועיות ומיומנות בניקיון בתים.

ניקיון א.א. חברה ניקיון מצטיינת!
אצלנו לא תקבלו מחיר דרך הטלפון אלא רק לאחר שמנהל עבודה יגיע בתאום לראות את הנכס שלכם יבדוק ויתרשם  ויסביר לכם בשקיפות ובאופן מקצועי מה צריך על מנת לבצע ניקיון מושלם  כגון: כמות עובדים ,איזה חומרי ניקוי ,מהו הציוד שצריך בדירה ומה בדיוק אנחנו מנקים   .

ניקיון א.א. הינה חברת ניקיון אשר בין  תחומי הניקיון בהם היא פועלת , מקצועית ומנוסה ביותר בתחום של ניקיון בתים.
בחברה שלנו, תוכלו ליהנות הן משירות זמין ונגיש והן מקבלת הדירה במצב האופטימאלי ביותר שהוא: דירה חדשה, נקייה ומצוחצחת באופן יסודי ברמה גבוהה ולהיכנס אליה רגועים, שלווים ונינוחים לאחר כל הסידורים שבין כה תצטרכו להתעסק בהם כגון :הובלה, טרטורים בחנויות רהיטים ובחירת פריטים לבית וכד'.
חברת הניקיון שלנו משתמשת בחומרי הניקיון המומלצים ביותר ובציוד של מכונות פוליש וניקוי המתקדמות ביותר, חייגו 072-3303353  או השאירו פרטים באתרנו ונשמח לעמוד לרשותכם.

קרא עוד על: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים