ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון משרדים

להזמין חברת ניקיון לאחר השיפוץ ?

שיפוץ הוא תהליך חווייתי לרבים מאיתנו, אך גם מורכב, ארוך ובעיקר מלכלך. שיפוצים נעשים מסיבות שונות ולמטרות שונות, החל מתיקון של אזור ספציפי בבית ועד לחידוש ולרענון של מראה הדירה, בבניית בית חדש או הקמה של עסק חדש.

אנחנו נשמור על הנכס שלכם תוך ניקוי ברמה הגבוהה ביותר ומכוסים בכל הביטוחים הנדרשים ומוסמכי עבודה בגובה!

הצוות שלנו מורכב מעובדים קבועים אשר מבצעים ניקיון ראשוני ויסודי באופן קבוע ומכך הידע והמקצועיות שלנו בשימוש בחומרים ובציוד מקצועי. אחרינו הנכס יהיה נקי ומבריק מאבק, שאריות בטון, רובה, צבע שנדבק, חול נסורת ומשאר הלכלוכים הקיימים. שירות הניקיון מסתיים כשהלקוח/ה שבע רצון !

ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץאם כן, ניקיון אחרי שיפוץ הוא לא רק המלצה, הוא חיוני ממש. הלכלוך שנוצר לאחר שיפוץ אינו לכלוך ביתי רגיל, אלא לכלוך מאסיבי, שנוטה להידבק בעקשנות לקירות, לרצפה, לרהיטים. ברוב המוחלט של המקרים, במיוחד אם נערך שיפוץ רציני בכל חלקי הבית, בני הבית אינם מסוגלים להתמודד בכוחות עצמם עם ניקוי הבית. בדיוק לשם כך קיימות חברות הניקיון, אשר מציעות שירות של ניקיון אחרי שיפוץ על ידי ציוד מקצועי וצוות עובדים מיומן, אשר מקלה מאד על בני הבית אשר מחכים בכיליון עיניים לשוב ולהתגורר בדירה משופצת ונקייה.

חברת ניקיון א.א.

ניקיון אחרי שיפוץאם אתם מחפשים ניקיון לאחר שיפוץ, או לפני מעבר דירה, אין ספק שאתם זקוקים לחברת ניקיון בתים א.א. אנו מספקים לכם שירותי ניקיון מקצועיים מכל הסוגים, ובתוכם כמובן ניקיון אחרי שיפוץ. אנו בניקיון משרדים. דואגים עבורכם לניקיון המושלם של הבית, במהירות האפשרית ותוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים. לאחר עבודות ניקיון של ניקיון א.א. כל פריט בנכס היקר שלכם יהיה נקי ברמת ניקיון הגבוהה ביותר, אנו נבריק ונעניק לכם תחושה של דירה חדשה ממש. ניקיון א.א. מספקת את כל שירותי הניקיון הנדרשים עבור ניקיון לאחר שיפוץ, בין אם מדובר בדירה במשרד או בעסק חדש.

האם אתם עושים פוליש ?

אנו מבצעים פוליש לרצפה כחלק מהניקיון, כדי שתוכלו ליהנות גם מרצפה נקייה משאריות רובה, כתמי צבע ודבקים שונים, ממש כמו חדשה גם אם לא החלפתם את הרצפה במהלך השיפוץ. ניקיון א.א. מספקת לכם גם אחריות ונקיון עד לשביעות רצונכם מה שעשוי להבטיח ראש שקט במיוחד לאחר שיפוץ. האבק, הבלגן והלכלוך של השיפוץ מושכים אליהם מזיקים שונים, הניקיון שלנו יאפשרו לכם כניסה נקייה, תרתי משמע.

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים