ניקיון א.א
שירותים

פוליש

ניקיון משרדים

משמעות המילה פוליש


פוליש זוהי מילה לועזית אשר פירושה הוא- קרצוף, פוליש משמש בעיקר כשיטה להברקה של מרצפות מכל מיני סוגים ובין היתר אף מקנה למרצפות מראה רענן וחדש.

  • יתרונות הפוליש
  • פתרון חלופי להחלפת ריצוף
  • חיסכון
  • טיפול מהיר ביותר
  • תוצאה מרהיבה

לשם מה צריך פוליש ?

והאם זה שייך לסוג ריצוף מסוים?

לא משנה איזה סוג של ריצוף יש לכם, בין אם מרצפות טרצו ומרצפות סומסום ובין אם שיש ואף משטחי pvc, לאחר כמה שנים יראה ישן ועייף, הברק הולך ונעלם, הרעננות נעלמת והרצפה מאבדת מיופייה, לשם כך הומצאה פעולת הפוליש.

כיצד מתבצעת פעולת הפוליש על הריצוף שלכם? והאם ניתן לעשות זאת לבד?
פוליש היא שיטת הברקה וחידוש של רצפה הנעשית על ידי מכונות מיוחדות המחדירות שכבה של חומר ייחודי אל הרצפה ובכך גם מקרצפות ומחזירות לה את הניקיון הראשוני וכמובן מבריקות אותה.

ביצוע פעולה כמו פוליש אינו יכול להיעשות על ידי כל אחד מאחר והינו מצריך ציוד מיוחד כגון: מכונות, חומרים מיוחדים שאינם נמכרים ברשתות הרגילות, ואנשי מקצוע מנוסים אשר הוכשרו בתחום ויודעים כיצד לפעול בזהירות עם הריצוף בכדי לא לפגוע בו.

אם אתם מעוניינים לעשות פוליש אתם זקוקים לחברת ניקיון מקצועית ומנוסה
אז החלטתם שאתם לא מחליפים את הריצוף ? הוא יפה מדי בעינכם ורק נראה תשוש ? יקר מדי להחליף מרצפות לבית שלם ? לא מוצאים מרצפות תואמות לאלו שכבר נשחקו ונאלצים להישאר עם הקיים?
פוליש זה בהחלט הפתרון לרצפה שלכם!
בשביל ביצוע פעולת פוליש אתם זקוקים לחברת ניקיון שמתמחת בשיטת ניקוי זו.

חברת ניקיון א.א. מנוסה ומקצועית בתחומה מזה שנים בניקיון פוליש קריסטל לרצפה, ברשותנו מכונות ביצור טכנולוגי מתקדם ביותר וכן חומרים איכותיים.
אנשי המקצוע שלנו עושים עבודתם נאמנה ואנו מתחייבים לכם לתוצאה שלא תאכזב אתכם.

אין צורך להתלבט, ניקיון א.א. יבריק ויחדש לכם את הרצפה, לכם נותר רק להיות נדהמים מן התוצאה ולא להאמין שהריצוף אינו חדש אלא רק נראה כמו.. התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שירות! 

קרא עוד על: ניקיון משרדים

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים