ניקיון א.א
מאמרים מקצועיים

פוליש לרצפה

חזרה
פוליש לרצפה

מה זה פוליש ?

פוליש לרצפהפוליש לרצפה הוא פעולה ייחודית, בה מקרצפים את הרצפות בעזרת מכונת פוליש מקצועית, במרבית המקרים לאחר מכן מחדירים אליהן חומרי הברקה מסוגים שונים. מטרת הביצוע של פוליש לרצפה היא לתת לרצפה מראה בוהק ומבריק. סוגי פוליש מסוימים גורמים לרצפה להיראות בכל זמן כאילו נשטפה באותו הרגע. פוליש לרצפה מותיר מראה נקי ונאה במיוחד לרצפה ולדירה כולה. לא לכל רצפה ניתן לבצע פוליש. הפוליש מיועד לרצפות, לאבן טבעית ולמשטח שיש, ולא לסוגי רצפה אחרים, כגון מרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה אינן יכולות לקבל הברקה, מכוון שאופן הכנתם וצפיפות החומר לא מאפשר להחדיר אליהם כל חומר מבריק.

האם אפשר לבצע פוליש לגרניט פורצלן?

זוהי אחת השאלות הנפוצות שיש ללקוח לשאול בהזמנת שירותי ניקיון ופוליש, אנו מסבירים ללקוח שבמרצפות גרניט פורצלן או קרמיקה שאנו יכולים לבצע קרצוף בלבד על ידי מכונת הפוליש על מנת להסיר כתמי צבע ולכלוך שהצטבר. בביצוע של סוגי הפוליש השונים יש להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים במפעיל מיומן ובציוד מקצועי להשגת האפקט שלשמה מזמינים חברת המתמחה בפוליש.

סוגי פוליש לרצפה

פוליש לחברת אירופלקס סניף נתיבותעל מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר מכל הבחינות, יש להתייעץ לגבי סוג הפוליש המתאים. חברת ניקיון א.א. מעניקה לכם ייעוץ מקצועי מפורט, ומסייעת לכם לבחור בין מגוון סוגי הפוליש, על מנת להתאים את הפוליש לסוג הרצפה, לתנאים הסביבתיים ולתקציב האישי שלכם. באופן כללי, ישנם שלושה סוגים עיקריים של פוליש. המוכר והוותיק שביניהם הוא פוליש ווקס. זהו פוליש פשוט יחסית, ומחירו זול בהתאם. החיסרון של פוליש וקס הוא שהשפעתו נעלמת מהר יחסית, כך שכעבור כחצי שנה יש לחדש אותו על מנת להשיב את הברק למרצפות. פוליש וקס גם גורם לרצפה להיות חלקה מעט, מה שעלול להוות סכנה בטיחותית. סוג פוליש נפוץ ויעיל יותר, הוא פוליש קריסטל. על אף מחירו הגבוה יחסית, מרבית הלקוחות בוחרים בו, מאחר שהוא מחזיק מעמד היטב במשך כ-3 שנים. הברק של פוליש קריסטלי הוא ברק ייחודי, ומעניק מראה של רצפה לאחר שטיפה. הפוליש הקריסטלי גם מונע החלקה. בנוסף, קיים גם פוליש אקרילי, אשר מתאים בעיקר למפעלים ולמוסדות.

למה ניקיון א.א?

חברת ניקיון א.א. היא חברת ניקיון אשר פועלת בתחומי הניקיון השונים ברחבי הארץ, ומעניקה ללקוחותיה שירותי ניקיון מקצועיים ומתקדמים לכל מטרה,לחברתנו  ניסיון וידע רב שנרכש בעמל רב והקפדה על חומרי הניקוי והציוד המקצועי ביותר על מנת לנקות ברמה הגבוהה תוך שמירה על הנכס שלכם. באמצעות צוות עובדים מנוסה ושימוש בציוד מתקדם ומקצועי. ניקיון א.א. שמה דגש על הקפדה על פרטים קטנים, ועבודה מקצועית עד לפרט האחרון, על מנת להעניק ללקוחות תוצאות מושלמות. מלבד עבודות הניקיון, 
אנו נשמח לספק לכם הסבר ולייעץ לכם בכל שאלה על כלל השירותים שלנו, להתאים לכם את חבילת ניקיון על פי הצורך!

קרא עוד על: ניקיון משרד

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים