ניקיון א.א
שירותים

תחזוקת מבנים

ניקיון משרדים

תחזוקת מבנים:
מה צריך לתחזק במבנים?:
כמובן שלכל מבנה ישנם הצרכים שלו. לא ניתן להשוות את הצרכים של מבנה המשמש עבור משרדים למול מבנה שמשמש כמרכז קניות או בניין מגורים. בכל מקרה, ישנם כמה דברים שנכללים תחת כותרת של תחזוקת מבנים בכל מצב. להלן נקודות משותפות אלו.

תחזוקת מבנים- מוקדים משותפים למבנים מסוגים שונים:
ניקיון- תחזוקת מבנים מחייבת ראשית ניקיון. בלי ניקיון, בניינים נהיים מוזנחים יותר ויותר. הם מתחילים לזמן אורחים כגון- חרקים למיניהם ואף מכרסמים. כמו כן, בניינים בהם אין הפקדה על ניקיון, עשויים לכלול ריח רע מאד. ברוב המקרים, חדר המדרגות של בניין ממקום במיקום פנימי בתוך המבנה. ככזה, הוא אינו מכיל חלונות ופתחי אוורור. דמיינו לעצמכם אילו ריחות מורגשים לאחר שיורדים עם שקית זבל מסריחה במיוחד במקום בו אין לריח הרע לאן להתפזר. כמו כן, דמיינו מה קורה אם שקית פח נקרעת ומשאירה שובל של נוזלים מסריחים מאחוריה והמבנה אינו בפיקוח של עובדי ניקיון מקצועיים... אכן, מחשבה לא מעודדת במיוחד.

תשלומים- אנשים רבים לא יודעים כמה עולה לתחזק את הבניין. בכל בניין שבו יש חשמל ומים זורמים, ישנם תשלומים עבור השימוש באלו. כמו כן, מערכת האינטרקום של בניינים וכן המעליות, דורשים גם הם חשמל ומחייבים אתכם לשלם את הוצאות הבניין. כאשר אין אדם אחראי לכל התשלומים המדוברים, תחזוקת מבנים לא מתבצעת מהיבט זה ואתם עשויים להגיע אפילו למצב של ניתוק מחשמל. ואז- איך תעלו במדרגות?!

תיקונים-תחזוקת מבנים כוללת גם ביצוע תיקונים כאשר אלו נדרשים. בכל מבנה ישנן תקלות. זו יכולה להיות נורה שרופה או תיבת דואר שנפלה. בכל מקרה, מישהו צריך להיות אחראי על תיקונים שכאלה.

למי פונים לצורך תחזוקת מבנים?:
תחזוקת מבנים יכולה להיעשות על ידי חברה המיועדת לכך. בכל אופן, לא מומלץ לפנות לכל חברה. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הינו לפנות לחברת ניקיון א.א, זו חברה שמאפשרת לכם ליהנות משירותי תחזוקת מבנים ברמה גבוה במיוחד. כאלה שמאפשרים לכם ליהנות משקט מוחלט תוך ידיעה שכל נושא תחזוקת המבנה שלכם מנוהל בלי שתצטרכו להתעסק עמו. צרו קשר כבר עכשיו  ל 072-3303353 או שתשאירו את הפרטים באתר.

קרא עוד על: ניקיון משרדים
 

© 2021 כל הזכויות שמורות לניקיון א.א - ניקיון משרדים